NAŠE SLUŽBY

Naši lidé nejsou časově indisponováni! Stráví s Vámi pouhou hodinu cestou na letiště nebo i celotýdenní výlet na Francouzskou riviéru. Náš profesionální řidič, stejně jako vůz je Vám po celou dobu vždy k dispozici a to ve dne i v noci, stejně jako případně i Vaše nová osobní asistentka. Vždy se postarají o vaše maximální pohodlí, občerstvení a absolutní komfort Vaší cesty, ať už je jakkoliv dlouhá nebo krátká.

Ochotně Vás odvezou na letiště nebo z něj, na svatbu i z ní, na firemní večírek, z lázeňského pobytu, na dovolenou, z dovolené, vyzvednou Vaši návštěvu na letišti, přivezou Vaše zahraniční nebo i tuzemské obchodní partnery až do Vaší firmy!

Pro náš team je naprostou samozřejmostí reprezentativní vystupování, flexibilita, diskrétnost, přizpůsobivost dané situaci, loajálnost vůči potřebám klienta a jakémukoliv jeho přání nebo specifickému požadavku.

K čemu nás zákazníci nejvíce a pravidelně využívají:

  • Svatba (taková událost si zaslouží výjimečný přístup i vůz, ve kterém jede ženich i nevěsta)
  • Odvoz na letiště, vyzvednutí na letišti (ať už jednotlivce, rodiny nebo pracovní návštěvy v rámci celé ČR) Praha / Ostrava / Brno
  • Služební cesta, odvoz na jednání včetně zajištění profesionálních služeb ochranného faktoru (osobní ochrana, komplexní bezpečností služby a opatření)
  • Firemní večírek (ukažte svým kolegům kdo je IN, zapůsobte na své kolegyně)
  • Dovolená snů (to chce také auto snů! Povozíme Vás po celé Evropě, počkáme na Vás, odvezeme Vás zpět)
  • Víkend v Benátkách (stažená střecha, vítr ve vlasech, jedinečná procházka po nejromantičtějším městě na světě)

 

Nadstandard

U více sedadlových nebo vícero vozů najednou (kolony) je také možno na kompletní cestu najmout:

  • Profesionální osobní strážce (bodyguard) ve vámi potřebném nebo doporučeném počtu
  • Profesionální osobní asistentku dokonale hovořící anglicky, italsky nebo německy (slovem i písmem)

(sjedná za Vás schůzky, posune termíny, zařídí nákupy ve značkových buticích bez účasti dalších návštěvníků, zajistí rezervace v restauracích a hotelech, povede Vám po celou dobu veškerou firemní agendu bez jakéhokoliv dalšího poplatku. V ceně služeb asistentky jsou již zahrnuty veškeré případné telefonní hovory, nonstop připojení k internetu i kompletní kancelářské a asistenční úkony. (9.999,-Kč / 24 hodin)

Spolehlivé shopy na internetu l Velkoobchod luxusní oblečení a kabelky l ModniVyprodej.cz - značkové oblečení za nejlepší ceny online TOPlist