Pneumatiky určené pro luxusní přepravu

V luxusních a sportovních vozech, není možné jezdit jen na obyčejných a nejlevnějších pneumatikách všemožných výrobců. Velmi dobré a kvalitní pneumatiky, které naše společnost používá, umocní ještě více váš požitek z dokonalé jízdy a jízdních vlastností jednotlivých sportovních nebo luxusních aut, které naše firma k pronájmu nabízí. I ty nejlepší pneumatiky, nemusí být vždy zákonitě ty nejdražší. V první řadě jde o kvalitního a prověřeného výrobce pneumatik, ideálně s celosvětovou působností, dobře zvolený rozměr i design vyhovující nejlépe struktuře daného vozu a aktuálnímu venkovnímu počasí. Mezi oblíbené a prověřené co se jízdních vlastností týče pneumatiky, které naše společnost pravidelně používá, patří pneumatiky Bridgestone, GoodYear, Dunlop nebo Michelin. Samozřejmě je potřeba rozlišit výrobce a oblíbenou značku dle aktuálního ročního období, jelikož je nepochybně známo, že specialista na závodní a okruhové pneumatiky, nebude mít stejně tak vynikající zimní pneu jako výrobce, pro kterého osobní a užitkové vozy jsou hlavní zdroj příjmu, co se prodeje pneumatik a obutí automobilů v celosvětovém měřítku týče. Velmi mile nás minulou sezónu, překvapil Michelin se svými Alpine modely, jelikož televizní reklama tentokráte vyjímečně nelhala a například brzdné vlastnosti těchto pneumatik jsou vskutku nejen viditelné, ale i cítitelné.

Níže si dovolujeme vypíchnout naše nejoblíbenější a také již prověřené pneumatiky, které používáme vždy minimálně dvě sezóny po sobě a jsou velmi kladně hodnoceny nejen námi samotnými, ale hlavně také našimi zákazníky.

TOP pneu Luxusní přeprava

Letní pneumatiky

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 - Pneu Asymetric 2, vám přináší jedinečnou technologii aktivního zatáčení Active Cornergrip. To znamená že zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku a následný účinnější kontakt pneumatiky s vozovkou, kdy jsou aktivní všechny zóny běhounu. Technologie závodní běhounové směsi, kterou tato pneumatika disponuje, se hlavně projevuje v tuhosti běhounu, který je optimalizován prostřednictvím vyztužovacího plnidla a taky nové generace polymerů. Nová směs pneumatiky byla vyvinutá tak, aby byla přátelská k životnímu prostředí, proto obsahuje nízkou úroveň PCA.

Michelin Pilot Sport 3 - Pneumatika Michelin PILOT SPORT 3 GRNX je učena těm nejvýkonnějším vozům, pro letní sezónu. Tato pneumatika je výsledkem zkušeností z Formule 1 a zároveň vhodnou pneumatikou pro vozy třídy vysokovýkonných sedanů. Pilot SPORT 3 GRNX disponuje protiskluzovým systémem a tím zaručuje optimální přilnavost na mokru. GRNX – Green X: speciální složení se silikou, která přispívá ke snížení spotřeby paliva, díky tomu má pneumatika mnohem menší valivý odpor a šetří tím také životní prostředí.

Dunlop SP Sport Maxx GT - Pneumatika Dunlop vyvinuta speciálně pro inovativní Dunlop Touch Technology. Její nový asymetrický tvar dezénu zajišťuje přesné řízení a vynikající stabilitu, a to i při vysokých rychlostech v zatáčkách. Jízdu budete mít pod kontrolou také díky mimořádné odezvě vozovky. Ať už jste na stopě dobrodružství nebo si zkrátka jen tak užíváte na veřejných silnicích, Dunlop Sport MAXX GT Vám vždy poskytne plnohodnotný zážitek z jízdy a vynikající zábavu.

Zimní pneumatiky

DUNLOP SP WINTER SPORT M3 - Komfortní vysoce výkonná zimní pneumatika, SP Winter Sport M3 vám poskytuje bezpečnost, kterou potřebujete a přilnavost, kterou očekáváte. Lamely s vysokou amplitudou s prodlouženými konci pro zlepšený záběr při zatáčení, rozjezdu, akceleraci a brzdění. Nová směs s obsahem siliky pro větší pružnost běhounu při nízkých teplotách, a poskytující vylepšený kontakt na mokrých silnicích, stejně tak jako na sněhu a ledu. Vyšší zabezpečení proti aquaplaningu prostřednictvím vylepšené geometrie drážek, s podélnými drážkami a křížovými drážkami ve tvaru V po celém obvodu. Díky počítačové optimalizaci vzrostla bezpečnost při vyšších rychlostech a stabilita, dokonce i při rychlostech až do 240 km/h. Komfortní drážky v dezénových blocích mají za následek výrazně snížený valivý odpor a pohodlnou jízdu.

Bridgestone LM25 - Nejnovější generace zimních lamelových pneumatik Bridgestone pro kontinentální evropské zimní podmínky. Skvěle vyvážené zimní pneumatiky s vysokou úrovní výkonů na suchu, mokru, sněhu i ledu. Konfigurace dezénu s vysokou odolností proti aquaplaningu. Čočkovitý tvar bloků snižuje turbulenci vody kolem bloků, trojrozměrné zalomené lamely zlepšují ovladatelnost. Lamely ve tvaru plástve zvyšují záběr na sněhu. Optimalizované rozmístění bloků značně snižuje hlučnost pneu.

Michelin Pilot ALPIN PA3 - Pilot Alpin PA3 je nová generace výkonné zmní pneumatiky s velice dobrými jízdními vlastnostmi. Další inovací je lamelová technologie Stabili Grip. Jsou zde použity samoblokující dvousměrné lamely, které se uzamykají ve dvou směrech v důsledku hloubkové a boční deformace. Lamely mají navíc proměnnou geometrii, která zvyšuje odolnost pneumatiky při mezních rychlostech. Interní testy prokázaly 10 procentní zlepšení ovladatelnosti sněhu (ve srovnání s Pilot Alpin A2) při současné zlepšení na suché vozovce o 5 %. Zvláště „suché“ vlastnosti jsou u pneumatiky tohoto segmentu velmi cenné a jako důkaz, že PA3 tuto stránku zvládá, udává Michelin nejlepší hodnocení v testech ADAC a Sport Auto právě v jízdě na suchu. Záběr na sněhu se dle interních testů Michelinu zlepšil o 5 %.

Veškeré uvedené PNEU, můžete nyní navíc výhodně zakoupit s více než 50% slevou v partnerském eshopu!
Spolehlivé shopy na internetu l Velkoobchod luxusní oblečení a kabelky l ModniVyprodej.cz - značkové oblečení za nejlepší ceny online TOPlist